طراحي و ساخت نمايشگرهاي با كاربرد خاص

نمايشگرهاي موجود در بازار داراي قابليتهاي مشخص و معين مي باشند كه براي كاربردهاي عام ساخته شده اند و در مواقعي كه كاربران اين نمايشگرها را براي كاربرد خاصي مي خواهند كه كنترلر هاي موجود در بازار نيازهاي آنها را برآوره نمي كند. گروه صنعتي ssco آمادگي كامل براي طراحي و ساخت نمايشگرهاي خاص براساس نيازهاي خريداران محترم را دارد. تعدادي از اين نمايشگرهاي طراحي شده در زير ذكر گرديده است.

تابلو ديجيتال

نمايشگر هوشمند زمان (مناظره رياست جمهورس سال نود و دو)

اين نمايشگر كه جهت مناظرات رياست جمهوري ساخته شد. كه قابليت نشان دادن زمان به سه رنگ مختلف را دارا بوده كه بستگي به چگونگي برنامه ريزي كاربر هر بازه اي از زمان را به يك نوع رنگ خاص نمايش مي دهد. اين نشانگر دو طرفه بوده و قابليت ديد از هر دو طرف را دارا مي باشد.

تابلو ال اي دي تابلو ديجيتال
تابلو ديجيتال تابلو ديجيتال

اسكوربرد تخصصي سوار كاري ( این اسکوربرد برای اولین بار در گروه صنعتی SSCO طراحی و ساخته شده و بدون نمونه مشابه خارجي ميباشد )

مشخصات :

قابلیت پخش زمان مسابقه به صورت فارسی و لاتین به دو حالت up conter و down conter با فونت های مختلف و اندازه دلخواه ، تعداد خطای سوار کار که خطاهای موانع توسط داور از طریق ریموت کنترل و خطاهای زمانی توسط نرم افزار اسکوربرد محاسبه شده و نمایش داده میشود مهمترین آیتم که در اسکوربرد حایز اهمیت است رنکینگ میباشد که نرم افزار با توجه به زمان سپری شده و تعداد خطاهای رخ داده محاسبه کرده و در پنجره ای از اسکوربرد به صورت یک عدد دو رقمی نمایش میدهد این اسکوربرد توسط یک نرم افزار بسیار هوشمند کنترل میشود. اسامی سوارکاران به همراه نام اسب آنها قبل از شروع مسابقه وارد نرم افزار شده و برروی تابلو نمایش داده میشود.
لحظه ورود سوار کار از گیت ورودی و همچنین خروج آن توسط سنسور با دقت بالا تشخیص داده میشود و به صورت وایرلس (بیسیم) و کد شده به اسکوربرد ارسال میگردد.
کلیه اطلاعات سوارکار اعم از ردیف ، اسم سوارکار ، نام اسب ، تعداد خطاها ، زمان و رنکینگ به صورت دسته بندی شده و مرتب شده بر اساس رنکینگ در خروجی نرم افزار ظاهر شده و قابل چاپ شدن میباشد. ضمنا در این نوع اسکوربردها میتوان علاوه بر اطلاعات فوق پیامهایی از قبیل خوش آمد گویی ، قوانین مسابقه ، اخطارها ، اطلاع رسانی و غیره نمایش داد.

اسکوربرد ورزشی LED اسکوربرد ورزشی LED

نمايشگر شمارش كالا

در کارخانجات و تولیدی ها سنجش و شمارش تعداد کالا و محصول تولید شده از اهمیت بالایی برخوردار است در همین راستا گروه صنعتی ssco اقدام به تولید دستگاه های تمام اتوماتیک شمارش نموده است که توسط سنسورهای دقیق نمونه گرفته و روی نمایشگر نمایش میدهد و همه این نمایشگرها عددی را که نمایش میدهند به یک نمایشگر مرکزی ارسال می کنند تا مجموع کل تولیدات کارخانه مانیتور شود. در بعضی مواقع مدیران کارخانجات برای هر ساعتى از شبانه روز یک مقدار مشخص تعيين مي كنند که میزان تولید باید به آن حد برسد. در نمایشگر نهايي این target ها از قبل ذخیره می شود چنانچه میزان تولید از آن کمتر باشد اختلاف به صورت منفی و اگر بیشتر باشد به صورت مثبت نمایش داده میشود که نمونه این دستگاه در چنديد كارخانه نصب شده است.

نمايشگر توليد كالا سه خطي

نمايشگر با سه خط نمايش كه عدد اول تعداد هدف گذاري براي توليد و عدد دوم تعداد كالاي توليد شده و عدد سوم نيز تعداد كسر هدف را نشان مي دهد. تعداد كالاي هدف توسط اپراتور به تابلو داده شده و تعداد كالاي توليد شده هم از سنسورهاي وايرلس گرفته شده و عدد سوم نيز توسط نرم افزار محاسبه مي شود. كليه ارتباطات توسط بدون كابل كشي و با استفاده از سيستم وايرلس مي باشد.

نمايشگر مشخصات آب استخر

اين نمايشگر قابليت نمايش دماي آب و محيط بيرون آب و رطوبت و PH را دارد.