نورپردازی ساختمان - نورپردازی فضاهای شهری

گروه صنعتی ssco به عنوان نماینده رسمی شركت formalighting ایتالیا در ایران با توجه به سابقه ارزشمند حضور در صنعت روشنایی آماده انجام پروژه های نورپردازی با استفاده از با کیفیت ترین و مدرن ترین محصولات نورپردازی می باشد.
جهت نورپردازی، یک عکس ( می توانید با موبایل خود عکس بگیرید ) از ساختمان یا هر جایی که می خواهید نورپردازی شود را برای ما از طریق تلگرام به آی دی ssco_tv@ ( کلیک کنید ) 09100591005 ارسال کنید تا بررسی و مشاوره های لازم توسط همکاران ما داده شود.


خدمات گروه صنعتی SSCO در زمینه نورپردازی

  • نورپردازی نمای ساختمان
  • روشنایی و نور پردازی پارک ها ، پل ها ، میادین و فضاهای شهری
  • نورپردازی بناهای تاریخی با درک نوع معماری و قدمت
  • نورپردازی داخلی، تلفیق نور و دکوراسیون داخلی
نورپردازی نمای ساختمان
نورپردازی نمای ساختمان
نورپردازی نما

SSCO خالق نورپردازی های زیبا و مدرن به مدت 10 سال

ما در طراحی نورپردازی، با نور فقط کار نمی کنیم، بلکه آن را درک می کنیم. ما معتقدیم که نورپردازی باید در کانون فرآیند معماری قرار بگیرد و به این منظور حد و مرزهای خلق فضاهای خیره کننده ی بصری را که تعامل ظریفی میان بافت، فُرم و رنگ ایجاد می کنند، به چالش می کشیم. ما با کار کردن در بالاترین سطح فناوری نورپردازی، نوری را خلق می کنیم که بدون تردید با محیط خود ادغام می شود و حداکثر تأثیر را با نتایجی استثنائی به وجود می آورد.
تیم خلاق ما همان قدر که باتجربه است، دارای تنوع نیز می باشد. استعدادهای ما شامل فارغ التحصیلان در زمینه های طراحی نور، معماری، هنرهای زیبا و مهندسی هستند که در زمینه ی خود متخصص می باشند و هر کدام بدون استثنا نسبت به کار خود اشتیاق دارند. ما با همکاری نزدیک با معماران، طراحان و مشتریان، تخصص عملی را با فناوری پیشرفته ترکیب می کنیم و با رویکردی منحصر به فرد و خلاقانه محصولی ارائه می دهیم که کاملاً بی نظیر است.


روش کار ما چگونه است؟

نمونه ی کار ما شامل پروژه هایی در محدوده و مقیاس های بی شمار است، از بوتیک شیک گرفته تا آسمان خراشها – که هر کدام نیازمند روش منحصر به فردی برای طراحی هستند. ما با مشتری همکاری نزدیکی داریم تا طرح هایی را به وجود بیاوریم که زیبایی شناسی، عملکرد، حفظ و نگهداری و هزینه را در حالت تعادل نگه می دارد.
پروژه های ما مرحله گذاری می شوند که این به ما اجازه می دهد تا پروژه را در هر مرحله با مشتری و تیم طراحی مرور کنیم و مطمئن شویم که بهترین نتیجه را برای مشتری به ارمغان می آوریم.
مرحله ی اول – طرح شماتیک
کلید این طراحی، ایجاد درک مختصری از طرح برای مشتری است. پس از این مطالعه ی دقیق، یک برنامه ی مفهومی طرح نورپردازی برای مشتری و تیم طراحی ایجاد می شود تا نظر خود را بگویند و آن را تأیید کنند.
مرحله ی دوم – توسعه ی طرح
ما بر اساس بازخوردها با تیم طراحی کار می کنیم تا طرح مفهومی را به یک بسته ی طراحی اولیه به همراه نقشه ها، تصاویر جزئی، مشخصات چراغ، شرح وظایف، بودجه و سایر اطلاعات فنی تبدیل کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر گونه مقررات و الزامات فنی رعایت شده باشد. یادداشت ها و جزئیات طرح برای هر سفارش و عناصر داخلی نورپردازی ایجاد می شود. یک بسته ی طراحی اولیه به منظور پیشنهاد، مرور و نظردهی به مشتری و تیم طراحی ارائه می شود.
مرحله ی سوم – اسناد ساخت
پس از تأیید، طرح به یک بسته ی ساخت اولیه تبدیل می شود که پروژه بر مبنای آن ساخته می شود. این یک بسته ی دقیق به همراه نقشه ها، جزئیات، برنامه ی کنترل و مشخصات فنی چراغ هاست که تماماً حاشیه نویسی شده است. عناصر سفارش نورپردازی مرور نهایی می شود. این بسته برای ساخت به تیم ارسال می شود.
مرحله ی چهارم – مدیریت ساخت
ما زمان تحویل نهایی یک پروژه به خود می بالیم. ما همراه با تیم ساخت کار می کنیم تا مطمئن باشیم که پروژه به نحو احسنت اجرا و نور راه اندازی شده است و بهترین نتیجه ی ممکن به دست آمده است.

نورپردازی ساختمان
نورپردازی بنای تاریخی


نور فقط برای روشنایی نیست، ما نور را فراتر از روشنایی می دانیم!
نورپردازی اداره که موجب سازنده تر شدن افراد و انعطاف پذیرتر شدن فضاها می شود. نورپردازی شاد خانه که می توانید آن را به سلیقه ی شخصی خود درآورید و از راه دور کنترل کنید. نورپردازی خیابان که امنیت و کارآمدی بیشتری به شهرها می بخشد. این ها تنها نمونه هایی از روش هایی هستند که به وسیله ی نور فراتر از روشنایی زندگی را دگرگون می کنیم.

برخی پروژه های نورپردازی گروه صنعتی SSCO

طراحی و نصب و اجرای نورپردازی مجتع تجاری تهران

نورپردازی نمای ساختمان تهران
نورپردازی نمای ساختمان تجاری

طراحی و نصب و اجرای نورپردازی مجتع تجاری تهران

نور پردازی نمای ساختمان تهران

فیلم نورپردازی مجتمع تجاری تهران

طراحی و نصب و اجرای نورپردازی علوم پزشکی سبزوار

طراحی و نصب و اجرای نورپردازی علوم پزشکی سبزوار

نور پردازی نمای ساختمان سبزوار

فیلم نورپردازی علوم پزشکی سبزوار

طراحی نورپردازی بانک مسکن

نورپردازی نمای بانک مسکن
نمای بانک مسکن

نورپردازی نمای ساختمان شرکت پتروشیمی

نورپردازی نمای ساختمان
نورپردازی نمای ساختمان

نورپردازی نمای ساختمان مسكونی

نورپردازی نما مسکونی
نورپردازی نما مسکونی

طراحی نورپردازی نمای ساختمان شهرداری تهران

ساختمان شهردارینورپردازی نما
ساختمان شهردارینورپردازی نما

طراحی نورپردازی نمای ساختمان شهرداری تهران

نور پردازی نما

طراحی نورپردازی نمای هتل - عراق

نمای هتل
نورپردازی نما

طراحی نورپردازی نمای هتل - عراق

نور پردازی نما

طراحی نورپردازی نمای تالار - تهران

تالار
نورپردازی نمای ساختمان تالار

طراحی نورپردازی نمای تالار - تهران

طراحی نورپردازی نمای تالار - تهران

طراحی نورپردازی نمای مجتمع صنعتی

نمای مجتمع صنعتی
نورپردازی نمای ساختمان

فیلم نورپردازی

فیلم نورپردازی میدان

فیلم نورپردازی میدان

فیلم نورپردازی 3 بعدی

فیلم نورپردازی 3 بعدی