کفپوش LED

محصولي جديد از گروه صنعتی SSCO كه به عنوان كفپوش، قابل بکارگيري در سالن هاي همايش و مراسم و اجراي كنسرت و تالار هاي عقد و عروسي و رستورانها و کافي شاپها و مکانهاي تفريحي مي باشد وكاملا ضد آب، خش و ضربه و قابليت تحمل وزن تا 700کيلو بر متر مربع مي باشد و قابليت پخش انواع افکت هاي نوري و يا تصوير (مدل خاص) را دارد. اين محصول در دو نوع قابل سفارش است :

كفپوش LED نورپردازي

اين نوع محصول به صورت بلوکهاي مجزا کنترل مي شوند و قادرند در هر لحظه يک رنگ را ايجاد کنند اين رنگها مي توانند آبي ، سبز ، قرمز ، زرد ، نيلي، بنفش يا سفيد باشند.

کفپوش led کفپوش led

کفپوش LED ويدئويي

اين محصول از نمايشگر LED تمام رنگي با روکش پلاستيک مقاوم در برابر فشار و ضربه به ضخامت 20 ميليومتر تشکيل شده و قابليت پخش فيلم و تصوير را دارند. اين نمايشگر با تمام امکانات موجود در نمايشگرهاي LED قابل نصب مي باشد و در مدلهاي مختلف موجود مي باشد.

کفپوش led کفپوش led
#slideshow-1 s
کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED کفپوش LED

فیلم کفپوش LED

كفپوش مجازي

با استفاده از اين روش میتوان یک فرش مجازی تصویری روی زمین ایجاد کرد. انواع افکت ها و بازی ها قابل اجرا می باشد. مناسب برای مکان هایی که کودکان همراه با خانواده خود باید مدتی را در انتظار بمانند . وقتی که پدر و مادران توجه و نظرشان جلب بازی کودک میشود ، میتوان تبلیغات محصولاتی را در همان صفحه که نگاه ها به سمت آن است ،پخش نمود .
از میان صدها افکت میتوانید با توجه به حرفه خود ، افکت های مورد نیاز را انتخاب نمایید.
در هر افکت میتوانید تصاویر و یا فیلم دلخواه خود را جایگزین تصاویر از پیش تعیین شده نمایید.
فرض کنید سایز فرش مجازی حدود 4 متر مربع است و یک تصویر متحرک در وسط این فضا در حال پخش است و چنديدن تصویر ثابت در اطراف این فیلم چیده شده است. پس از اینکه شخصی از روی تصویر عبور میکند ، تصاویر ثابت پراکنده میشود و فیلم در وسط این فرش در حال پخش است .
پس از چند ثانیه و بعد از خروج فرد از روی فرش ، تصاویر پراکنده شده دوباره به جای خود برمیگردند.
افکت های زیادی وجود دارند مثلا فرض کنید تعدادی حشره در این فرش مجازی در حال پرواز یا راه رفتن هستند.و باید با فشار دادن پا روی آن، امتیاز بگیرید .
یک حوض پر از ماهی و موجودات دریایی در نظر بگیرید که میتوانید با تور آنها را شکار کنید. این بازی ها میتواند یک یا دو نفره، با صدا یا بی صدا باشد.

="کفپوش ="کفپوش
کفپوش led مجازی ="کفپوش